Jämför priser hos Sveriges bokhandlare för "Plath Sylvia". Just nu 202 titlar.
Visar 30 av 202
Kategorier
Sylvia Plath
Plath Sylvia
Häftad · Engelska
fr.
151
kr
122
Heather Clark
126
L. Wagner-Martin
675
Susan Bassnett
455
Steven Gould Axelrod
Engelska
349
Collected Prose of Sylvia Plath
Pocket · Engelska
201
Poems of Sylvia Plath
Inbunden · Engelska
393
The Journals of Sylvia Plath
164
Letters of Sylvia Plath Volume I
669
280
242
The Unabridged Journals of Sylvia Plath
261
Letters of Sylvia Plath Volume II
270
The Collected Prose of Sylvia Plath
421
Selected poems of sylvia plath
162
Sylvia Plath Poems Chosen by Carol Ann Duffy
161
Plath: Poems: Selected by Diane Wood Middlebrook
229
Glaskupan
Pocket
84
Dagböcker och anteckningar 1950-1962
Inbunden
272
Noveller
191
Mary Ventura & det nionde kungariket
171
Dikter
Crossing the Water
67
Bell Jar
The Bell Jar
133
335
The Colossus
100
Johnny Panic and the Bible of Dreams
213
Priset har nyligen gått ner jämfört med butikens eget tidigare pris.
Det lägsta priset vi sett för boken sedan Booki började mäta.